Wino musujące to idealne uzupełnienie ważnych chwil w życiu. Nie da się bowiem wyobrazić wesela czy sylwestra bez przynajmniej jednej lampki.

Wino musujące jest trunkiem bardzo uniwersalnym i popularnym, w szczególności przy specjalnych okazjach, takich jak urodziny, wesela czy sylwester. Skarbnica Win zdecydowała się na uczestnictwo w konkursie winiarskim o medal Enoexpo 2012. Do rozstrzygnięcia jeszcze trochę czasu – jednakowoż chcielibyśmy przybliżyć Państwu zgłoszone przez nas wino już teraz, gdyż stanowi ono idealną propozycję wina na letnie okazje.

Nasz wybór padł na delikatne wino musujące – Bestheim, Crémant d’Alsace, wytworzone ze szczepu Chardonnay. Wino posiada szlachetną złotą barwę. Bąbelki są niezwykle delikatne i przyjemne dla podniebienia. Podczas degustacji wino zachwyca wspaniałymi migdałowymi i kwiatowymi aromatami. To unikalne wino musujące stanowi doskonałą propozycję do wzniesienia toastu za młodą parę podczas wesela lub uroczystego bankietu na cześć nowożeńców. Podane na romantycznej kolacji sprawi, że na zawsze pozostanie ona w Waszej pamięci.

Wino musujące jest szczególnie polecane ze względu na swoją uniwersalność. Będzie ono pasować zarówno do dania głównego, jak i do deseru. Oczywiście wino musujące ma swoje klasyczne połączenia, takie jak truskawki, ostrygi i kawior, ale nie ma zasady jego podawania oprócz tej, która mówi, że powinno się serwować wino odpowiednio schłodzone. Ze względu na to, że można je podawać z niemal wszystkim, zawsze warto mieć wino musujące w zasięgu ręki. Zapraszamy do zakupów – satysfakcja gwarantowana!

Smak-Wina.pl