Dostawca win

Dostawca win

Skarbnica to również hurtownia win.

Co zapewniamy w trakcie współpracy?

Szybkie dostawy

na terenie Trójmiasta dostarczamy wino tego samego dania

Szkolenia zespołu

liczba szkoleń jest nieograniczona

Najlepsze ceny

jesteśmy bezpośrednim importerem win z Europy

Jakościowe wina

z małych rodzinnych winnic; niedostępne w supermarketach

Budowa karty win

karta win dopasowana do restauracji

Niezawodny dostawca win!

Naszymi winami zachwycają się goście w restauracjach i hotelach na terenie całej Polski. Ponieważ oferujemy wina sprowadzane bezpośrednio od producentów z Francji, Hiszpanii, Włoch itd. możemy zapewnić najwyższą jakość i najkorzystniejsze ceny oraz ich powtarzalność. Współpracujemy jedynie z renomowanymi winnicami, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferują wyjątkowe i wykwintne wina. Dostawca win, który oferuje nietuzinkowe wina w atrakcyjnych cenach, jest niezwykle cenny na naszym rynku.

Oferujemy bezpośrednie dostawy wina do restauracji w przeciągu maksymalnie 2 dni od złożenia zamówienia (na terenie Trójmiasta wina dostarczamy tego samego dnia).

Współpracujące z nami hotele i restauracje korzystają ze szkoleń sprzedażowych oraz ze szkoleń z wiedzy o winie, prowadzonych przez naszego sommeliera Jakuba Walentowskiego. Ilość szkoleń w trakcie współpracy jest nieograniczona.

Jak przebiega współpraca?
Spotykamy się, by porozmawiać o Twoich potrzebach

Zawsze zaczynamy od rozmowy, by poznać Twoją restaurację oraz grupę docelową Twoich gości. Zgromadzone informacje pozwalają nam na stworzenie oferty win dopasowanej do tożsamości restauracji.

Przygotowujemy ofertę win dopasowaną do Twojej restauracji

Podczas kolejnego spotkania lub podczas wymiany mailowej (tak, wiemy, że restauratorzy nie mają zbyt dużo czasu) przedstawiamy ofertę, która zawiera wyselekcjonowane wina, cenę ich zakupu oraz sugerowaną cenę sprzedaży.

Budujemy kartę win

Gdy już zaakceptujesz selekcję win i ich ceny, my zabieramy się za budowę karty win. Są dwie drogi: albo przygotowujemy dla Ciebie sam tekst albo całkowicie tworzymy kartę, rozpoczynając od warstwy graficznej po jej wyduk.

Szkolimy Twój zespół

Sama karta win nie wystarcza. Żeby zacząć sprzedawać, musisz mieć dobrze wyszkolony zespół. Również bierzemy to na siebie. Nasz sommelier prowadzi szkolenia z wiedzy o winie od wielu lat i ma na to dobre sposoby!

Realizujemy zamówienia

Zawsze zapewniamy bardzo szybkie dostawy. Na terenie Trójmiasta realizujemy je tego samego dnia, natomiast poza Trójmiastem gwarantujemy dostawę w 48h. Dodatkowo, by uniknąć sytuacji braku wina w restauracji, wysyłamy we wtorki oraz czwartki SMS przypominający o składaniu zamówień.

Prowadzimy degustacje dla gości

Restauracja to nie tylko karmienie gości. To również karmienie ich emocjami i doświadczeniami. Współpracujące z nami restauracje zawsze mogą liczyć na naszego sommeliera, który poprowadzi komentowaną degustację win dla gości, a także pomoże w dobraniu win do kolacji degustacyjnej.

Czy masz ukończone 18 lat? Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.