Wino na prezent biznesowy – ŚWIĘTA 2023

Wino na prezent biznesowy

Wino na prezent biznesowy może być kluczem do sukcesu firmy. | Prezenty to taka sama waluta, jak każda inna, jak słusznie twierdzi francuski pisarz Éric-Emmanuel Schmitt.

Przygotujemy dla Twojej firmy świąteczny prezent!

Klienci, którzy zwrócili się do Skarbnicy Win o pomoc w wyborze wina na prezent biznesowy, wracają do nas rok do roku. Dlaczego?

  • Doradzając, bierzemy pod uwagę grupę docelową do jakiej prezent ma trafić
  • Dzięki dużej gamie dostępnych u nas opakowań, pudełek i skrzynek na wino, upominek dopasujemy się do Twoich założeń budżetowych
  • Przygotowujemy zindywidualizowane kartki z życzeniami czy podziękowaniami, które wsuniemy do drewnianych skrzynek czy zawiesimy na szyjce butelki.
  • Wysyłkę prezentów świątecznych bierzemy na swoje barki, jednocześnie odciążając Twoje

Wino na prezent to świetne rozwiązanie

Dobrze dobrany i elegancki upominek to wizytówka firmy, poprawa jej wizerunku i jednocześnie krok w stronę zdobycia lojalności danego klienta czy współpracownika.

Wino, które podarujesz komuś w eleganckim opakowaniu zawsze zrobi wrażenie i uprzyjemni osobie obdarowanej wieczór.

Oferowane przez nas wina nie są dostępne w żadnych wielkopowierzchniowych sklepach na terenie Polski. Dzięki temu wybierając prezent u nas, mogą być Państwo pewni, że obdarowany nie znajdzie go później na półce w jednej z popularnych sieci marketów. Zachęcamy do kontaktu z nami, z chęcią prześlemy do Państwa nasz katalog upominków.

Wina dostępne w naszym portfolio możesz obejrzeć tutaj. Przy zakupie hurtowym i w zestawach ceny win będą oczywiście inne.

NAPISZ DO NAS

PRZYGOTUJEMY OFERTĘ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB

    Czy masz ukończone 18 lat? Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.