Wino dla chlopaka / mężczyzny ?

Święta to czas, w którym do naszych obowiązków, nota bene bardzo przyjemnych, należy obdarowanie swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami świątecznymi. Nie oszukujmy się jednak, bardzo często nie mamy pojęcia, co spodobałoby się naszym bliskim – szczególnie jeśli jest nim nasz życiowy partner. Skarbnica Win proponuje Państwu oryginalny pomysł na świąteczny prezent, jakim jest wino dla chlopaka.

Spójrzmy prawdzie w oczy, mężczyznom znudziło się już otrzymywanie kolejnej pary bokserek, krawata czy wody kolońskiej. Z pewnością bardziej ucieszyłby ich pod choinką widok zgrabnej skrzyneczki z kolekcjonerskim winem, takim, jak chociażby Chateau FRANC-POURRET, Saint-Emilion Grand Cru z 2008 roku, czy Domaine MOLTES, Gewurztraminer, Grand cru Steinert z roku 2009.

Dodatkowym atutem byłoby umieszczenie na skrzyneczce grawera z wybranym przez Państwa tekstem lub po prostu z życzeniami świątecznymi. Skarbnica Win ma do zaproponowania w swojej ofercie zarówno zakup skrzyneczek, jak również wykonanie na nich wspomnianego grawera. Teraz wystarczy już tylko wybrać odpowiednie wino dla chlopaka i prezent gotowy!