Jaki Szampan na sylwestra ?

Jeszcze tylko 3 tygodnie pozostały do wielkiego świętowania związanego z końcem roku 2015.

Zanim jednak nastanie 31 grudnia warto zastanowić się nie tylko nad wyborem idealnej sylwestrowej kreacji, ale również nad tym, jakie napoje wyskokowe będziemy spożywać tego wyjątkowego dnia. Od zawsze wiadomo, że w Sylwestra obowiązkiem każdego świętującego jest wypicie przynajmniej jednego kieliszka szampana za zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku.

Skarbnica Win przygotowała dla Państwa specjalny Zestaw Sylwestrowy składający się z sześciu włoskich win musujących, wśród których znalazły się takie rarytasy, jak lekkie i mocno owocowe Prosecco Treviso Spago oraz Bedin Allegro, Rosé. W zestawie znajduje się również Cantina Castelnuovo, V, Chardonnay Vivace, które jest białym winem z delikatnym musującym wykończeniem, idealne dla osób, które nie przepadają za zbyt dużą ilością bąbelków na języku.

Amatorom oryginalnych szampanów Skarbnica Win w szczególności poleca szampan na sylwestra MOUTARD, Cuvee Prestige brut, który specjalnie na tę okazję otrzymał wystrzałową cenę. Jest on połączeniem szczepu Chardonnay i Pinot Noir. Krzewy winne mają od 10 do 20 lat, co jest cechą jedynie najlepszych winnic, a zbiory winogron dokonywane są ręcznie. Szampan ten jest prawdziwą perełką wśród francuskich win musujących, o czym mamy nadzieję, że przekonają się Państwo osobiście.