Wino na prezent świąteczny może być niezapomnianym podarunkiem dla bliskiej osoby.

Z pewnością każdy z nas od jakiegoś czasu zastanawia się już, co kupić mamie, tacie, rodzeństwu czy drugiej połówce na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Skarbnica win proponuje Państwu pomysł na oryginalny prezent pod choinkę- wino na prezent świąteczny.

Kolejna para skarpetek, nowy krawat czy czekoladowa bombonierka to prezenty na tyle popularne, że zdążyły znudzić się już bodaj wszystkim. Wino na prezent świąteczny może być wspaniałym podarunkiem – szczególnie specjalne wina, które mamy dla Państwa w ofercie. Przykładowo, istnieje możliwość zamówienia wina z konkretnego rocznika, chociażby z roku urodzin osoby, którą planujemy obdarować. Skarbnica win może dla Państwa takie wino sprowadzić zza granicy.

Jeśli chcą Państwo kupić prezent koneserowi wina, i w tym przypadku możemy pomóc. Posiadamy rozbudowany asortyment win kolekcjonerskich, które z całą pewnością będą się świetnie prezentowały na półce wspomnianego entuzjasty wina. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu wybrania odpowiedniej butelki.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy musi być znawcą wina. Dlatego też mamy przygotowaną bogatą ofertę dla klientów dopiero zapoznających się ze światem wina –  wina dla początkujących oferujemy w przystępnych cenach.

Oczywiście na każde zamówione wino możemy przygotować eleganckie opakowanie – zdobioną torebkę czy też świetnie wyglądającą, drewnianą skrzynkę z możliwością grawera.

Jeśli chcą Państwo kupić wino na prezent świąteczny, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia strony naszego sklepu celem wybrania wymarzonego trunku.

Poniżej przedstawiamy wybrane wina w ofercie:

Czerwone wino na święta

Białe wino na święta

Musujące wino na święta

Hiszpańskie REYES D ARAGON, Cava, Semi Seco