wina dla restauracji

Wino dla restauracji, prosto ze Skarbnicy Win.

Analiza karty dań i dobór win
Trafne dobranie wina do serwowanych potraw wymaga nie tylko konkretnej wiedzy, ale i sporego wyczucia. Dlatego Skarbnica Win opracowała nowatorską formułę współpracy z restauracjami, winiarniami i innymi miejscami konsumpcji – zaczynamy od szczegółowej analizy Państwa menu, a dopiero później przechodzimy do budowy dopasowanej do Państwa potrzeb karty win. Dzięki temu klienci zawsze znajdą u Państwa odpowiednią oprawę zamówionego posiłku, a kelnerzy doradzą rodzaj wina i rocznik, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia koneserów.Tak skonstruowane menu restauracji budzi zaufanie klientów. Goście intuicyjnie czują, że nic nie znalazło się w karcie przypadkowo i chętnie wrócą w to samo miejsce, żeby wypróbować nowe połączenie smaków. Bez względu na rodzaj kuchni, zawsze dopasujemy wina, które idealnie podkreślą charakterystyczne dla Państwa kuchni smaki i skomponują się z nimi w harmonijną całość.

Wesela i imprezy
Jeśli organizują Państwo u siebie wesela lub imprezy okolicznościowe, mamy do zaproponowania szeroki asortyment wysokiej jakości win, sprowadzanych bezpośrednio od niewielkich wytwórców i z najlepszych winnic. Dzięki dużej wiedzy i typowo francuskiej intuicji właścicieli Skarbnicy Win, wszystkie wina mają niepowtarzalny charakter i doskonale komponują się z uroczystymi posiłkami, nadając im jednocześnie lekkości.

Degustacja
Wszystkich miłośników wina zapraszamy na degustacje win. Przy zebraniu się większej ilości osób, spotkanie można zaaranżować w wybranym przez Państwa terminie. Mogą Państwo również wziąć udział w jednej z organizowanych przez nas cyklicznie degustacji win prowadzonych przez Patricka Dannera, enologa z wykształcenia, znawcy sztuki winiarskiej i współwłaściciela Skarbnicy Win.

Szkolenia kelnerskie i sommelierskie
Aby być pewnym, że pracujący dla Państwa personel sprawnie porusza się w tematach związanych z winem, proponujemy swoje usługi w zakresie różnego rodzaju szkoleń. Wieloletnie doświadczenie i zgromadzona wiedza stały się dla nas punktem wyjścia do opracowania autorskiego programu szkoleń winiarskich.