wina dla firm

Wina dla firm od Skarbnicy!

Wino dla firm – Prezenty to taka sama waluta, jak każda inna, jak słusznie twierdzi francuski pisarz Éric-Emmanuel Schmitt. Warto więc świadomie korzystać z ich mocy, zwłaszcza w relacjach biznesowych. Dobrze dobrany i elegancki upominek to wizytówka firmy, poprawa jej wizerunku i jednocześnie krok w stronę zdobycia lojalności danego klienta czy współpracownika. Należy jednak uważać, bo nietrafiony prezent może na długi czas zepsuć relacje biznesowe i zostawić po nas bardzo złe wrażenie!

 

Imprezy firmowe
Szukają Państwo inspiracji do zorganizowania udanej imprezy firmowej? Jak wiadomo, podczas tego rodzaju spotkań załatwia się dużo więcej, niż przy niejednym stole negocjacyjnym! Dlatego warto dobrze przemyśleć, czym podjąć gości. Skarbnica Win pomoże Państwu dobrać wina, które nadadzą charakteru imprezie.

Imprezy integracyjne
Skarbnica Win pomoże Państwu wybrać wino dla firm jak i dla każdego klienta, a zamówienie ich w większej ilości pozwoli na uzyskanie bardzo korzystnej ceny od właścicieli winnic, bo to bezpośrednio od nich przywozimy oferowane wina. Jako oryginalny i miły przerywnik proponujemy degustację win, którą poprowadzi dla Państwa nasz specjalista.

 

Wina kolekcjonerskie
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich. Coś dla siebie znajdą tu zarówno początkujący, jak i wytrawni znawcy win, mający swoje ulubione winnice i roczniki, i bez trudu rozpoznający je wśród innych…

 

Degustacje
Dobre wino to na polskim rynku produkt nadal dość niszowy, a co za tym idzie, wiąże się z nim pewien prestiż. Nad kieliszkiem wysokiej klasy burgunda czy rieslinga rozmawia się inaczej, dlatego wielu klientów Skarbnicy Win zwraca się do nas z prośbą o zorganizowanie prywatnej degustacji dla współpracowników ich firm…