Korzystając z Państwa sugestii oraz naszego doświadczenia stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę, zawierającą preferowany rodzaj wina oraz odpowiednie opakowanie.

wino na święta

Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja do tego, aby podziękować swoim pracownikom i klientom za całoroczną współpracę. Wpłynie to pozytywnie na Państwa biznesowe relacje oraz wizerunek firmy. Skarbnica Win pomoże Państwu dobrać odpowiednie wino tak, aby spełniało Państwa oczekiwania co do estetyki oraz smaku. Gdy przekażą nam Państwo logo swojej firmy, możemy nanieść je na etykietę wina, bądź na opakowanie.

Zdajemy sobie sprawę, że do świąt jeszcze dużo czasu, ale wiele firm już teraz zastanawia się nad stosownymi prezentami. Na liście prezentów, które nigdy nie powinny rozczarować, na pierwszym miejscu zawsze znajdować się będzie wino. Najłatwiej kupować prezent tego typu wówczas, gdy dysponujemy wiedzą na temat tego, jaki rodzaj wina preferuje osoba, którą zamierzamy obdarować w ten sposób. Jednak gdy nie posiadamy takiej informacji, musimy wybrać wino, które będzie odpowiadało każdemu – od początkującego smakosza do konesera. Wino jest prezentem unikalnym – imponujący wybór wśród producentów i szczepów powoduje, że nie tak łatwo kupić określoną pozycję bez przewertowania internetu, bądź wizyty w kilku sklepach. Wino to także produkt uniwersalny. Świetnie sprawdzi się zarówno jako prezent formalny, jak i nieformalny.

Co zyskasz ?

  • wysoka jakość – wina pochodzą tylko z ręcznych zbiorów, należą do kategorii win ekologicznych
  • doskonały smak – niezbyt intensywny, przyjemny, zachwyci każdego – zarówno początkującego smakosza jak i wprawionego konesera
  • elegancki wygląd – zarówno etykiety, jak i samej butelki
  • przystępna cena

Musujące wino na święta