Wina kolekcjonerskie – nasza oferta skierowana jest do wszystkich. Wina kolekcjonerskie są z pewnością wymagające – aby odpowiednio je smakować, należy wcześniej dokonać dekantacji, o której szerzej piszemy w dziale „Akcesoria”.

wina francuskie / wina kolekcjonerskie

Nasza oferta win kolekcjonerskich skierowana jest do wszystkich. Coś dla siebie znajdą tu zarówno początkujący, jak i wytrawni znawcy win, mający swoje ulubione winnice i roczniki, i bez trudu rozpoznający je wśród innych…

Z myślą o tych ostatnich powstał u nas wybór win kolekcjonerskich. Takie trunki to nie tylko dobra lokata pieniędzy (a w Europie coraz głośniej o wine banking, czyli o inwestowaniu w wino), ale też przyjemność oczekiwania na to, aż wino dojrzeje i zdradzi degustującemu tajemnice, których często pilnie strzeże w latach swojej młodości. Wieloletnie leżakowanie ujawnia nowe i nierzadko zaskakujące poziomy w strukturze wina. Dobrym pomysłem na prezent jest podarowanie butelki pochodzącej z rocznika, w którym na świat przyszedł jubilat. Klienci często wybierają dojrzałe wina, aby uświetnić nimi rocznice ważnych dla nich wydarzeń.

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej gamy win kolekcjonerskich.

Co zyskasz ?

  • Wina najwyższej jakości
  • Atrakcyjne ceny
  • Pomoc w wyborze wina
  • Oferujemy dokładny opis wina wraz z historią winnicy, z której pochodzi
  • Możliwość kupienia skrzynki na wino z opcją grawera