Od naszych klientów nie wymagamy, żeby znali się na winach. Jeśli ktoś dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tym trunkiem, z chęcią wprowadzimy go w arkana wiedzy o powstawaniu i dojrzewaniu wina, opowiemy o smakach, aromatach i wszystkich niuansach, które decydują o tym, komu wino przypadnie do gustu i z czym będzie smakować najlepiej.

wina dla każdego

Niektórzy mogą być zaskoczeni, ale istnieje półka tzw. win „dla zaawansowanych” – aby rzeczywiście docenić wszystkie ich walory, trzeba mieć za sobą niejedną degustację i całkiem sporą wiedzę. Dla mniej obeznanych z tematem kubków smakowych wina te mogą wydać się zbyt agresywne lub, wręcz przeciwnie, mdłe i nieciekawe. Tymczasem ich cena zazwyczaj pozwala spodziewać się czegoś wyjątkowego…

Dlatego naszą ofertę podzieliliśmy również pod tym kątem – zawsze doradzamy, od czego warto zacząć, a co lepiej zostawić na później. Podpowiadamy też, jak dopasować wino do okazji, zaproszonych gości i serwowanych dań. Dzięki temu, że sprowadzamy wina bezpośrednio od producentów, możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny, zwłaszcza przy zamówieniu większej ilości win, np. na wesele czy bankiet.

Co zyskasz ?

  • Pomoc w wyborze wina
  • Dokładną prezentację sylwetki wina
  • Posiadamy wina zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących
  • Dopasowujemy wino do konkretnej potrawy
  • Jako bezpośredni importer oferujemy jedynie najniższe ceny
  • Współpracujemy wyłącznie z małymi producentami

Wino dla początkujących:

Albert ZIEGLER, Riesling, 2007

Domaine MOLTES, Riesling, Tradition

Wino dla koneserów:

L'INATTENDU, Saint-Julien, 2006

L’INATTENDU, Saint-Julien, 2006